Neden Biz? - Altunizade Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Neden Biz?

Shape Image One

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Gideceğiniz Kurslarda Aşağıdaki Sorulara Cevap Bulabiliyor musunuz?

Tercih Edeceğiniz Yabancı Dil Kursu, Kursu Bitirdikten Sonra Size Hangi Yasal Belgeyi Veriyor?

Türkiye’de sadece Markalar Birliği Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’na bağlı A.K. (Amerikan Kültür®) ve A.C.A. (American Cultural Association) Yabancı Dil Kursları size uluslararası denkliğe sahip İngilizce yeterlilik belgesi verebilir. Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları 2012.R006 sayılı Avrupa Birliği kararı ile sizlere bütün Avrupa’da geçerli yabancı dil eğitim belgesi verme hakkına sahiptir.

Kısacası, ne yazık ki ülkemizde sadece iki tane yabancı dil kursunun verdiği belge uluslararası geçerliliğe sahiptir. Diğer kursların verdiği belgeler, kendi bünyelerinde düzenledikleri ve herhangi bir geçerliliği olmayan katılım sertifikalarıdır.

01

Neden Amerikan Kültürü Tercih Etmelisiniz?
Neden Amerikan Kültürü Tercih Etmelisiniz?

Tercih Edeceğiniz Yabancı Dil Kursu, Uluslararası Geçerlili Olan, Bakanlık Onaylı Bir İngilizce Programı Sunuyor Mu?

Türkiye’de sadece Markalar Birliği Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’na bağlı A.K. (Amerikan Kültür®) ve A.C.A. (American Cultural Association) Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı Avrupa Dil Pasaportu eğitimi vermeye yetkilidir. Ülkemizde birçok yabancı dil kursu Milli Eğitim Bakanlığı’na verdiği programdan farklı onaysız program uygulamaktadır. 25.01.2013 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’ndan aldığımız onay numarası 61993’dür.

02

Tercih Edeceğiniz Yabancı Dil Kursundan, Avrupa Birliği Ülkelerinde Çalışabilmek İçin Geçerli Mesleki Yeterlilik Belgesi (EUROPASS) Alabiliyor musunuz?

Amerikan Kültür® Yabancı Dil Kursları, ülkemizin de içinde bulunduğu “Europass” istihdam sisteminde yer alan, öğrencilerine yurt dışında da iş imkanı sunabilen tek yabancı dil kursu zinciridir.

Kurslarımızda İngilizce dil eğitimi alan kişiler, Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar. Kurumlarımızda eğitim alan her öğrenci, üniversiteden mezun olduktan sonra “Europass” e başvuruda bulunup ülkemizi yurt dışında da çalışarak temsil edebilme hakkına sahiptir. Kurumumuz Europass (Avrupa Mesleki Serbest Dolaşım Belgesi) düzenleme konusunda size yardımcı olmaktan mutlu olacaktır.

Europass belgesinin en önemli parçası Avrupa Dil Yeterlilik belgesidir. Bu belge sahibi kişiler mezun oldukları okulun belgelerini ve sertifikalarını ekleyerek, mesleklerini Avrupa Birliği’ne bağlı ülkelere iş başvurusu yapacak halde yetkin bir portfolyo haline getirirler. Sadece kursumuzun verdiği Avrupa Birliği onaylı Dil Yeterlilik Belgesi “Europass” belgesi için de kabul görmektedir.

03

Neden Amerikan Kültürü Tercih Etmelisiniz?
Tercih Edeceğiniz Yabancı Dil Kursu, İsterseniz Sizi Yasal İngilizce Öğretmeni Statüsüne Kavuşturabiliyor mu?

Tercih Edeceğiniz Yabancı Dil Kursu, İsterseniz Sizi Yasal İngilizce Öğretmeni Statüsüne Kavuşturabiliyor mu?

Sadece Markalar Birliğine bağlı,
A.K. (Amerikan Kültür®) ve A.C.A. (American Cultural Association) Eğitim Kurumları ülkemizde Tesol belgesi verebilmektedir. Bu programla B2 kurunu bitiren öğrencilerimiz dilerlerse Tesol programını tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel öğretim kurumlarında (anaokulu, kolej ve dil kursu) ya da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı özel kurumlarda (kreş, gündüz bakım evi, çocuk kulübü) yasal onaylı İngilizce usta öğreticiliği yapabilirler.

Öğrencilerimiz dilerlerse üniversitede hangi bölümde olurlarsa olsunlar, bölüm farketmeksizin Tesol programını tamamlayarak İngilizce eğitmenliği mesleğinde Türkiye çapında ve dünyadaki 103 ayrı ülkede görev yapabilirler.

04

Home Schooling

Çift Diploma

Tercih Edeceğiniz Yabacı Dil Kursu, Dilerseniz Size Uluslararası Geçerli Açıköğretim İngiltere Ortaokul Veya Lise Diploması Veriyor mu?

İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’nın birçok ülkesinde ortaokul ve lise düzeyinde en popüler eğitim sistemleri arasında gösterilen Homeschooling; Fransa, İngiltere, Kanada ve Yeni Zelanda’dan sonra şimdi de Türkiye’de, Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’nda!

Amerikan Kültür® Homeschooling öğrencileri ortaokul eğitimi sonunda yurt dışında bulunan liselere, lise eğitimi sonunda ise yurt dışında bulunan üniversitelere sınavsız başvuru hakkına sahip olurlar. Bu sayede yurt dışında eğitimlerini sürdürebilirler. Ülkemizdeki lise ve ortaokul ögrencileri Homeschooling programı ile matematik ve fen fark derslerini Amerikan Kültür’e bağlı eğitim kurumlarında kolaylıkla alabiliyorlar. Bu sayede ülkemizdeki yasal lise diplomalarının yanında uluslararası geçerli 2. bir diploma alarak İngiltere ve Amerika’da yaşayan çocuklarla, üniversite başvurularında aynı haklara kavuşuyorlar. Konu hakkında ayrıntılı bilgiyi kursumuzun eğitim danışmanlarından alabilirsiniz.

Tercih Edeceğiniz Yabancı Dil Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika İle Sizleri Meslek Sahibi Yapabiliyor mu?

Amerikan Kültür® Yabancı Dil Kursları, almış olduğunuz dil eğitiminin yanında uzaktan eğitim metodu ile Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 6 adet sertifika programını hizmetinize sunarak sizleri iş sahibi yapar.
Bu programlar;

  • * Aile Danışmanlığı
  • * Emlak Danışmanlığı ve Brokerliği
  • * Girişimcilik
  • * Dış Ticaret Uzmanlığı
  • * İşitme Engelliler İçin Tercümanlık
  • * Sosyal Medya Uzmanlığı Ve Bilgisayar İşletmenliği’dir

05

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU,MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI SERTİFİKA İLE SİZLERİ MESLEK SAHİBİ YAPABİLİYOR MU?

Tercih Edeceğiniz Yabancı Dil Kursu, Geleceğin Mesleğine İlk Adım Olan Kodlama Eğitimini Veriyor mu?

Kodlama eğitimi çocuklar için diğer alanlarda da başarıyı getirmektedir. Programlama eğitimi; matematik, okuma-yazma ve fen gibi farklı alanlardaki öğrenme becerilerini desteklemektedir. Unutulmamalıdır ki, dijital çağda iyi bir meslek sahibi olmak için yazılım bilmek çok önemlidir. Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları’nda da bu eğitim verilebilmektedir. (Temsilcilik bazında farklılık gösterebilir.)

Kodlama eğitimi bugün Türkiye’de ve dünyada sadece çok pahalı özel okullarda verilen geleceğin dünyasına yönetici ve programcı yetiştiren çok özel bir eğitimdir. Erken yaşta bu eğitimi almak çocuklarımızın geleceği açısından inanılmaz önemlidir. Dünyanın en başarılı ve zengin insanları kodlama konusunda uzmanlaşmış kişilerdir.

06

Tercih Edeceğiniz Yabancı Dil Kursu, Eğer 25 Yaş Üzerindeyseniz, Size Günlük Hayatın Kolay İngilizcesini 1 Ayda Öğretiyor mu ?

Ders saatlerini ve günlerini kendinizin belirlediği bu özel derslerde, 24 derslik paketler halinde deneyimli eğitmenlerimizden birebir olarak özel ders alabilir ve 48 derste bir kur bitirebilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edersiniz hem de kendinize özel, ihtiyaçlarınıza yönelik, hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğiniz bir eğitim alırsınız.

07

TERCİH EDECEĞİNİZ YABANCI DİL KURSU,MESLEĞİNİZE ÖZEL YABANCI DİL EĞİTİMİ VERİYOR MU ?

Tercih Edeceğiniz Yabancı Dil Kursu, Mesleğinize Özel Yabancı Dil Eğitimi Veriyor mu ?

Amerikan Kültür® Yabancı Dil Kursu olarak Turizm İngilizcesinden Sağlık İngilizcesine, Hukuk İngilizcesinden Mühendislik İngilizcesine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Amacımız kişilerin bulundukları sektörde kendi mesleklerine yönelik özel İngilizce kitapları ile eğitim almasıdır.

Banka, Turizm, Finans, Bilgi Teknolojisi, Teknik İngilizce, Hukuk, Tıp vs.

08

Tercih Edeceğiniz Yabancı Dil Kursu, Özel Ders İle Sizleri, Gireceğiniz Yabancı Dil Sınavlarına Hazırlanıyor mu?

DS, TOEFL, TOEIC, IELTS, BULATS, PROFICIENCY vb. sınavlara yönelik çalışmaların yapıldığı özel programlardır. ESP (English for Specific Purposes) konusunda deneyimli İngilizce öğretmenleri tarafından sınav tekniklerinin üzerinde durulduğu ve odaklanılması gereken konuların ele alındığı derslerdir. Özel durumlar dışında birebir ders olarak verilmektedir.

09

Call Now ButtonHemen Ara